قیمت شکر فله‌ای 1400 تومان تعیین شد

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تعیین قیمت 1350 تا 1400 تومانی شکر فله در عمده فروشی‌ها خبر داد و گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، پیشنهاد سازمان حمایت برای افزایش قیمت شکر بابت بسته بندی 150 تومان است.
به گزارش مهر، محمد قبله در حاشیه نشست خبری رئیس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کنندگان گفت: براساس تصمیم گیری صورت گرفته و هماهنگی به عمل آمده با انجمن صنفی کارخانجات قند و شکر، قیمت شکر درب کارخانه با نرخ 1170 تومان درب کارخانه تعیین شده و بر اساس آن، بررسی ها برای تعیین قیمت شکر فله در عمده فروشی ها و مغازه ها و شکر بسته بندی کارخانجات صورت گرفته است.
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر افزود: بر اساس تفاهم های صورت گرفته، قیمت شکر فله برای مصرف کنندگان نباید در بازار بیش از 1350 تا 1400 تومان باشد و هر فروشنده ای که شکر فله را با قیمتی بیش از نرخ مذکور عرضه کند، متخلف شناخته می شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون مذاکره با کارخانجات مهم بسته بندی شکر در حال انجام است تا بتوان قیمت شکر بسته بندی با وزن 900 گرم را نیز مشخص کرد. در این میان، پیش بینی می شود هزینه بسته بندی 150 تا 200 تومانی به نرخ شکر فله اضافه شود که بر این اساس، قیمت شکر بسته بندی حدود 1500 تا 1550 تومان خواهد بود.

قبله ادامه داد: پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان افزایش 150 تومانی قیمت بسته بندی شکر از سوی برندهای معتبر است که امیدواریم ظرف روزهای آینده بتوان قیمت شکر بسته بندی شده به وزن 900 گرم را به صورت رسمی اعلام کرد. قبله ادامه داد: بعید می دانم قیمت شکر بسته بندی بالای 1500 تا 1550 تومان تعیین شود.

Template Design:Dima Group